THK Motorsport

Tuto sobotu se koná start ve Šternberku na rallyesprintu s jiným spolujezdcem.Držte palečky at vidí cíl,tam končí závod.

Kalendář

Statistika

Jak se nám daří 2011

25.6.2011 Naše rallyová svatba

25.6.2011 Naše rallyová svatba
Proč zrovna svatba v tomto duchu?Na počátku vymýšlení takovéto události nás napadlo jediné.Udělat něco co nás charakterizuje nejvíce,co nás baví a další okolnosti.V dnešní moderní době není problém si pronajmout nableštěný extra auto,když v naší garáži odpočívá první trabantík,se ketrým jsme začínaly závodit.S dalším závodíme 2 auta stály kolem domu a 3 auta nám zapůjčil trabanták p.Jiří Bučko.
Další nápad byl:bílo-vínová svatba.Všichni svatebčané měli hned úkol-bílo-vínový bud doplněk nebo oblečení.Dostaly na to půl roku aby se zařídily.Auta se nazdobila panenkou a panáčkem doplněné vínovou stuhou.Svatební kolona bylo 7 trabantíků.Zbytek aut klasicky.Kamarádky mě učesaly,nalíčily.
Velikou radost nám udělala závodnická rodina Pelcnerových-přijely v kombinézách jako na rally.Obřad byl na zámku ve Lnářích.Dan Krobů nás odmávl do manželství.Odjezd na Tchořovické letiště kde probíhal slalom.Musely jsme také projet slalom.Byl to dar od pořadatelů.
Moooccc děkujeme všem přítomným za vše.
Jukněte na fotky z naší nádherné rallyové svatby.
Žádné komentáře
 
Díky za návštěvu a těšíme se na viděnou nejen při rally.